0
0
0

Шпаклівка Semin CE-78, мішок 25 кг.

Відгуки:
(0)
  • Виробники Semin
  • Артикул: 0805
  • Наявність: Є в наявності
575.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Semin
Країна виробник: Франція
Витрата на кв.м.: 1.8 (кг/м2)
Фасування: Мішок паперовий
Вага: 25 кг

Шпаклівка Semin CE-78 купити в Києві в інтернет-магазині ТОННА

Шпаклівка Semin CE-78 створена у Франції, спеціально для закладення стиків ГКЛ які мають потонену кромку, із застосуванням ущільнювальної (армуючої) стрічки.

Переваги цієї шпаклівки у тому,  що вона швидко висихає та твердне за короткий проміжок часу, а це дозволяє за один день, повністю підготувати поверхню ГКЛ під забарвлення або шпалери. Підходить для застосування при невисокій температурі і високій вологості. Використовується для термінового ремонту і вирівнювання різних поверхонь, для обробки стель і стін усередині будівель по всій поверхні, можна фарбувати, зробити декоративне оформлення або обклеїти шпалерами.

Підготувати основу потрібно ретельно. Температура самої поверхні, а також навколишнього середовища повинна становити не менше + 5 ° С.

Спочатку, необхідно очистити бажану до використання поверхню від різного сміття та інших непотрібних речей для максимально міцного зчеплення зі штукатуркою.  Поверхня з якою Ви плануєте проводити роботи, повинна бути міцною і насухо витертою, а всі її сумнівні ділянки повинні вичиститись перед початком основних робіт.  Сильно вбираючі поверхні, слід обробити відповідною ґрунтовкою перед початком основних робіт.

При приготуванні потрібної розчинної суміші, рекомендується використовувати виключно чисту воду (0,45л / 1кг) не холодної, кімнатної температури, в яку буде засипатися ця суміш.  Рекомендується постійно перемішувати воду, при додаванні шпаклівки в неї.  Розчин замішується за допомогою міксера або дриля з насадкою. Після змішування, почекати 6 хвилин і знову перемішати.  Наноситься рівним тонким шаром шириною 11-15 сантиметрів на місце стику, тісно вдавлюючись в основу.  Відразу накладається армована стрічка, розташувати в центрі шва на всю висоту.  Стрічка повністю закривається пастою, що власне гарантує її повне маскування.  Пастою крім іншого замазують капелюшки саморізів.  Після повного висихання пасти стик зачищається, а при необхідності наноситься шар фінішної шпаклівки.


Технічні характеристики:

Розтріскування: відсутність тріщин при товщині накладання 5 мм

Міцність зчеплення стрічки з підставою >1000 г

Час використання одно часу життя 1 годину

Щільність 0,9

Витрата: Близько 350 г на 1 м2 гіпсової плити

Шпаклівка

Характеристики
Характеристики
Виробник Semin
Країна виробник Франція
Витрата на кв.м. 1.8 (кг/м2)
Фасування Мішок паперовий
Вага 25 кг
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.