0
0
0

Прямий підвіс Knauf 200 мм для профілю CD 60/27

Відгуки:
(0)
  • Виробники Knauf
  • Артикул: 0904
  • Наявність: Є в наявності
17.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Knauf
Країна виробник: Німеччина

Прямий підвіс Knauf 200 мм для профілю CD 60/27 купити в Києві в інтернет-магазині ТОННА

Прямий підвіс KNAUF ребро 200 мм - застосовується для кріплення профілів CD (ПП) 60/27 до стін або стелі. Прямий підвіс дозволяє зменшити відстань між конструкціями підвісної і несучої стелі та стін.

Довжина в змонтованому стані 120 мм, товщина 0,9 мм, упакований по 100 шт. в пакеті. Розрахункова навантаження підвісу становить 40 кг.

Одним з відомих способів кріплення каркаса на стелю це однорівневий вид кріплення (це типи П 113 або П 213). Такий варіант вважається универсальнійшим, так як підходить практично для будь-яких приміщень з різним метражем. Дана конструкція нагоді при влаштуванні підвісної стелі, що знаходиться по всій площі в одній площині. У цьому випадку, до початку роботи, необхідно виконати розмітку рівня стелі. Розмітку повинно бути видно на всіх стінах кімнати. Після цього необхідно встановити профілі по всьому периметру стелі. 

Наступний етап - монтаж підвісів, які можна регулюватися і кріпити проміжні профілі. Рівні профілів що встановлюються, регулюйте за допомогою підвісів. В результаті у Вас повинен вийти металевий каркас, який відображено в одній площині. Після чого, стеля обшиває різними оздоблювальними матеріалами, які Вам необхідні.

З допомогою дворівневого стелі з використанням підвісів (відповідає типам П 112 або П 212), Ви можете вирівняти площину стелі по одному або декількох рівнях. Такий спосіб можна використовувати для обробки практично будь-яких приміщень. При цьому не залежно від розмірів конструкції майбутнього стелі, а так же умов його експлуатації.

Другий спосіб. В даному випадку монтаж металевого каркасу на стелю проводиться шляхом установки профілів по черзі в різних площинах. При цьому не обов'язково, щоб елементи каркаса розташовувалися по периметру приміщення.

Кріплення профілів на основі перекриття виконується за допомогою спеціальних підвісів. Крім цього, за допомогою підвісів відбувається регулювання рівня стелі. Коли профілі встановлені, то до них слід прикріпити наступний ряд елементів каркаса. В результаті вийде наступна площина стелі. Таким способом можна зробити конструкцію з оздоблювальних матеріалів, складається з двох рівнів.

Кнауф – це назва відомої у всьому світі компанії-виробника будівельних матеріалів і систем. Сміливий погляд у майбутнє, здатність йти в ногу з потребами часу і випереджати їх, приділяючи пильну увагу інвестиційним проектам. Простий процес прийняття рішень і творчий підхід працівників до свого завдання – відмінні риси КНАУФ.


Характеристики:

  • Виробник: KNAUF
  • Тип: Прямий підвіс
  • Матеріал: Сталь
  • Покриття: оцинкованого
  • Довжина: 200.0 (мм)
  • Товщина: 0.9 (мм)

Прямийпідвіс

Характеристики
Характеристики
Виробник Knauf
Країна виробник Німеччина
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.