0
0
0

Однорівневі з'єднувачі Knauf для профілю CD 60/27

Відгуки:
(0)
  • Виробники Knauf
  • Артикул: 0901
  • Наявність: Є в наявності
38.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: KNAUF
Країна виробник: Німеччина

Одно рівневі з'єднувачі для профілю CD 60/27 (50ШТ) Кнауф купити в Києві в інтернет-магазині ТОННА

Призначений для кріплення несучих відрізків стельового профілю до основних профілів в підвісній стелі П 113. Застосовується з Кнауф-профілем ПП 60х27.

Габаритні розміри 148х56х20 мм, товщина 0,9 мм, упакований по 50 шт. в пакеті.

Краб є, одним з найбільш надійних з'єднувачів. Враховуючи те, що вартість товару не велика, він є ще й найбільш затребуваний.

Одно рівневий краб. Вони з’єднують профілі для гіпсокартону, які можуть бути розташовані як хрест-навхрест, так і на одному рівні, тобто у взаємно перпендикулярних напрямках. Товщина з'єднувача 0, 06 мм, замикається він безпосередньо на профілі. Якщо планується вага яка перевищує 20 кг на квадратний метр, потрібна ще одна фіксація само різами.

Дворівневий краб. З'єднує профілі, які розташовані на різних рівнях, хрест-навхрест. Для таких робіт краб потрібно закріплювати двома само різами, по одному з кожної сторони .

Особливості монтажу:

Дані вироби дуже практичні, вони скорочують час всіх монтажних робіт. Каркас з допомогою крабових сполук виходить міцним, він відрізняється площиною і рівністю по всій поверхні, без перепадів і виступів.


Монтаж за допомогою крабів, дає можливість монтажу каркасу навіть на дуже великій площі перекритті;

Одно рівневий краб дозволяє отримати дуже жорстку каркасну конструкцію, яка відмінно витримує як статичні, так і динамічні навантаження;

У конструкції підвісної стелі крабове з'єднання часто незамінне.


Інструкція по установці:

Візьміть краб вусиками вниз;

Надіньте його на профіль зверху і з незначним зусиллям замкніть;

Потім з чотирьох кінців загніть вусики і само різами прикріпіть до основного профілю;

Коли краб вже встановили, здійснюється монтаж перемичок.

На ринку вже довгий час міцно займають свої позиції деякі лідери у виробництві кріпильних елементів. Один з них – компанія Knauf. І хоч сьогодні у цього виробника є чимало гідних конкурентів, вона не втрачає свого лідерства. Пояснюється це тим, що розробники Knauf враховують всі нюанси в роботі з будівельними матеріалами.

Компанія Кнауф при виготовленні крабів з'єднувачів Кнауф враховує, що гіпсокартоні конструкції можуть бути застосовані в різноманітніших приміщеннях, різного типу і конструкції. Це можуть бути різні приміщення з температурними перепадами або, наприклад, високою вологістю. Простіше кажучи, будматеріали неминуче будуть стикатися з несприятливими впливами ззовні. Тому при виготовленні з'єднувачів Кнауф, використовуються такі речовини і метали, які витримають цю зовнішню навантаження.

Зокрема, Knauf вкривають свої вироби оцинкованим шаром, крім того, виробник піклується про адгезивних характеристиках. Завдяки цьому у крабів відзначається стійкість до корозії і інших зовнішніх впливів. І ще важливий момент - при несприятливому впливі не змінюється не тільки якості краба, але і його зовнішній вигляд.

Характеристики:

Виробник: KNAUF

 Країна виробник: Німеччина

 Матеріал: Сталь

 Покриття: оцинкованого

 Товщина: 0.9 (мм)

Однорівневіз'єднувачідляпрофілю

Характеристики
Характеристики
Виробник KNAUF
Країна виробник Німеччина
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.