0
0
0

Клей для плитки «Легкий» SILTEK Т-99 (Сілтек) 25 кг

Відгуки:
(0)
  • Виробники Siltek
  • Артикул: 130000
  • Наявність: Є в наявності
456.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: SILTEK
Країна виробник: Україна
Фасування: Мішок паперовий
Вага: 25 кг

Клей для плитки «Легкий» SILTEK Т-99 (Сілтек) 25 кг купити в Києві в інтернет-магазині ТОННА

Клейова суміш Siltek Т-99 являє собою універсальний клей для плитки, який отримав назву «Легкий».  Цей будівельний склад підходить для зручної фіксації на горизонтальних і вертикальних поверхнях будь-яких типів облицювального плиткового матеріалу - кераміки і керамограніта, мозаїки та скломозаїки, бетонних фрагментів з водопоглинанням 0-20%.  В якості підстави можуть виступати всі традиційні будівельні підстави - з бетону, цегли, оштукатурені стіни, гіпсокартонні листи.  Клей Силтек Т-99 рекомендований для застосування всередині і зовні приміщень.

Особливості продукції

Позитивні відгуки професійних будівельників підтверджують ефективність клею Siltek Т-99 при приклеюванні важких, великоформатних облицювальних плит.  Також тести підтверджують високу адгезію клейового шару при використанні матеріалу для облицювання теплих підлог - міцність на відрив перевищує 1,0 МПА.  Навіть при регулярних помірних температурних навантаженнях клей Силтек Т-99 не втрачає своїх властивостей.

Після повного застигання (через 28 діб) отриманий клейовий шар набуває високі характеристики морозостійкості - він легко витримує до 75 циклів повного заморожування і відтавання.  В цілому температурний діапазон експлуатації варіюється між показниками -30 і +70 градусів.

Особливості проведення робіт

Клейова суміш Силтек Т-99 являє собою масу, в основі якої високоякісний білий або сірий портландцемент марки I-500.  Для підвищення експлуатаційних характеристик додані легкий наповнювач, волокна целюлози, модифікатори і стабілізатори.  Для проведення робіт з сухої маси готується розчин.  Для цього в порошок додається вода в пропорціях 0,6 літрів рідини на кілограм клею.

Ретельно перемішана до однорідної консистенції субстанція витримується 3-5 хвилин.  Після цього можна виконувати облицювання.  Розчин зберігає свої властивості 2 години.  Це потрібно враховувати перед замісом.  Плитку укладають по одностороннім або двостороннім технології нанесення клею.  Відстань між швами - не менше 2,5 мм.

Час відкритого шару - 10 хвилин.  Плитка несильними поворотними рухами вдавлюється в клейовий шар.  Скорегувати її положення можна протягом 15 хвилин.

Підготовка основи:

Поверхня очищається, просушується, вирівнюється.  Щоб захистити підставу і подальшу облицювання від патогенної мікрофлори, рекомендується обробити його антибактеріальної ґрунтовкою Siltek Biostop E-112.

 Якщо на поверхні є незначні дефекти, ліквідувати їх можна клейовий сумішшю Siltek Т-99 за 24 години до облицювання.  Якщо нерівності суттєві, проводиться штукатурка підстави.  Можна використовувати згідно з інструкцією із застосування само вирівнюється масу ТМ Siltek.  Вирівняна поверхня обробляється ґрунтовкою.

Характеристики:

Виробник: SILTEK

Країна виробник: Україна

Тип клею: Цементний клей

Тип приклеиваемого вироби: Плитка

Тип приклеиваемого матеріалу: Камінь, Керамограніт, Мармур, Скло

Стан клею: Суха суміш

Максимальний розмір часточок: 0,63 мм

Термін прідатності розчінової суміші: Не менше 2 годин

Міцність зчеплення з бетонною поверхнею через 28 діб: Не менше 1,0 МПа

Прогину: НЕ менше 2,5 мм

Можлівість технологічного пересування та розшівкі швів: через 24 години

Морозостійкість: НЕ менше 75 ціклів

Температура експлуатації: від -30 ° С до +70 ° С

Клейдляплитки

Характеристики
Характеристики
Виробник SILTEK
Країна виробник Україна
Фасування Мішок паперовий
Вага 25 кг
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.