0
0
0

Клей для плитки для внутрішніх і зовнішніх робіт Wallmix К-5, 25 кг.

Відгуки:
(0)
  • Виробники Wallmix
  • Артикул: 126614113382
  • Наявність: Є в наявності
63.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Застосування. Клейова суміш Wallmix K-5 призначена для облицювання вертикальних бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних та інших недеформівних поверхонь, керамічної, бетонною плиткою і штучним каменем розмірами не більше 300 × 300 мм і водопоглинанням понад 1%. Клей можна використовувати всередині і зовні виробничих і житлових будівель. Склад. Суміш цементу з мінеральними наповнювачами і добавками, що модифікують. Підготовка основи. Проводиться відповідно до вимог ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212 діє до: 2016. Основа повинна бути сухою, міцною й очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, воску і залишків фарби. Неміцні шари необхідно видалити. Що сильно вбирають основи перед виконанням робіт необхідно обробити глибокопроникаючою емульсією Wallmix Universal або Wallmix Interior і витримати 4 години. Слабко і гладкі підстави перед початком роботи обробляють адгезійної грунтовкою Wallmix Бетонконтакт і витримують від 4 до 6 годин.

Приготування розчину. Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 0,18-0,21 л на 1 кг суміші (4,5-5,25 л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати мішалкою або низькообертовим дрилем з насадкою до однорідної консистенції без грудок і згустків. Після чого розчин витримати 5 хвилин і знову ретельно перемішати. Розчин зберігає свої властивості, що клеять протягом 1 години. Увага! Забороняється додавати в розчин інші компоненти. Виконання робіт. Приготовану суміш розчину нанести за допомогою лопатки, шпателя або терки на облицьовується поверхню. Після чого розрівняти її зубчастої гребінкою або шпателем з U-подібною чи квадратної формою зубців, які утворюють на поверхні рівні гребені однієї висоти (шпатель необхідно тримати під кутом 45 ° до поверхні). Після укладання облицювальної плитки слід видалити вологою губкою можливі залишки клейового розчину. Ширина швів повинна бути не менше 2 мм. Увага! Плитку попередньо не замочуйте. Термін придатності розчинної суміші 1 годину. Плитку необхідно укласти не пізніше 15 хвилин з моменту нанесення клейового розчину. Коригування плитки провести протягом 10 хвилин після її укладання. Затірку швів необхідно починати не раніше, ніж через 48 годин після укладання плитки. Увага! Роботи слід виконувати при температурі від +5 ° С до +30 ° С. Найбільш ефективний результат досягається при температурі + 20 ° С і відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. При виконанні робіт фасад необхідно захищати від попадання прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості (дощу, туману і т. П.). Витрата. В середньому витрачається від 3 кг / м2, в залежності від товщини нанесеного шару і стану поверхні. Правила безпеки. Суміш містить цемент, що викликає лужну реакцію в момент гідратації, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У разі попадання розчинової суміші в очі, слід негайно промити їх проточною водою і звернутися до лікаря. Зберігання. Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному упакуванні в сухому приміщенні, на піддонах. Термін зберігання 12 місяців з дня виготовлення, зазначеного на упаковці. Пошкоджені мішки використати в першу чергу. Упаковка. Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром по 25 кг.

Увага! Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також його застосування в інших цілях і умовах, не передбачених технічним описом. Технічні характеристики. Товщина шару 2-10 мм Пропорція суміші 0,18-0,21 л води / кг Витрата суміші на 1 мм суцільного шару ~ 1,5 кг / м2 Час придатності розчину до використання 1 година Відкритий час min 15 хвилин Час коригування плитки min 10 хвилин Час твердіння розчину min 48 годин Міцність зчеплення з основою min 0,5 МПа Морозостійкість min 50 циклів Температура основи від +5 ° C до +30 ° С Температура експлуатації від -30 ° C до +70 ° С ЗБЕРІГАТИ В СУХОМУ МІСЦІ! 

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.