" /> Штукатурка цементна для внутрішніх робіт Wallmix C-13 купити в Києві з доставкою.
0
0
0

Штукатурка цементна для внутрішніх робіт Wallmix C-13, 25 кг

Відгуки:
(0)
  • Виробники Wallmix
  • Артикул: 369102017
  • Наявність: Є в наявності
79.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Застосування. Штукатурка Wallmix C-13 призначена для вирівнювання і підготовки бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних основ під подальше опорядження (шпаклювання, нанесення декоративної штукатурки, приклеювання теплоізоляційних плит, плитки тощо) всередині будинків при товщині шару від 3 до 20 мм за одне нанесення. Можливе використання в приміщеннях з високою вологістю (душові кабіни, ванни, кухонні кімнати тощо). Склад. Суміш цементу з мінеральними заповнювачами та модифікуючими добавками. Підготовка основи. Проводиться відповідно вимогам ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути сухою, міцною й очищенною від пилу, бруду, олії, жирів, воску і залишків фарби. Неміцні шари потрібно видалити. Вибоїни, відколи, тріщини необхідно закрити ремонтною сумішшю. Сильновсмоктуючі основи перед виконанням робіт необхідно обробити грунтовкою Wallmix Universal чиWallmix Interior і витримати 4 години. Слабко вбираючі та гладкі основи перед початком роботи обробляють адгезійною грунтовкою Wallmix Бетонконтакт і витримують від 4 до 6 годин. Приготування розчинової суміші. Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 0,18-0,21 л на 1 кг суміші (4,5-5,25 л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати мішалкою або низькообертовим дрилем з насадкою до однорідної консистенції без грудок і згустків, після чого витримати 5 хвилин і знову перемішати. Розчинова суміш зберігає свої споживчі властивості протягом 1 години.

Увага! Забороняється додавати до суміші інші компоненти. Виконання робіт. При виконанні робіт необхідно дотримуватись вимог діючої нормативної документації. Приготовлену розчинову суміш накидають рівномірно на стіну кельмою або ківшом, вирівнюють правилом і затирають теркою з пінополістиролу або дерева. Товщина шару розчинової суміші WALLMIX С-13, що наноситься за один прохід, повинна становити від 3 до 20 мм. При нормальних кліматичних умовах (температура +20°C і відносна вологість повітря 60%) час твердіння розчину складає приблизно 24 години. Увага! Роботи слід виконувати при температурі від +5 оС до +30оС. Найбільш ефективний результат досягається при температурі +20 оС та відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. Витрати. Витрата суміші складає ~ 1,5 кг/м2 при товщині шару 1 мм. Правила безпеки. Суміш містить цемент, що викликає лужну реакцію в момент гідратації, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У випадку попадання розчинової суміші в очі, слід негайно промити їх проточною водою і звернутися до лікаря. Зберігання. Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному упакуванні в сухому приміщенні, на піддонах. Термін зберігання 12 місяців з дня виготовлення, зазначеного на упаковці. Пошкоджені мішки використати в першу чергу. Упаковка. Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром по 25кг.

Увага! Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також його застосування в інших цілях і умовах, непередбачених цiм технічним описом. Технічні характеристики. Товщина шару 3-20 мм Пропорція суміші 0,18-0,21 л води/кг Витрата суміші на 1 мм суцільного шару ~ 1,5 кг/м2 Час придатності розчинової суміші 1 година Час твердіння розчину min 24 години Міцність зчеплення з основою min 0,3 МПа Границя міцності на стиск min 5 МПа Паропроникність min 0,07 мг/(м∙год∙Па) Температура основи від +5°C до +30°С Температура експлуатації від +5°C до +40°С У зв’язку з постійною оптимізацією властивостей суміші, просимо звертатися до технічного опису на сайті виробника. З моменту появи останньої версії технічного опису всі попередні стають недійсними. ЗБЕРІГАТИ В СУХОМУ МІСЦІ! 

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.