0
0
0

Гіпсокартонна плита вологостійка Кнауф 12,5 мм, 1,2*2 м

Відгуки:
(0)
  • Виробники Knauf
  • Артикул: 12013
  • Наявність: Є в наявності
130.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Вологостійкий гіпсокартон Knauf 12,5

 Вологостійкий гіпсокартон Кнауф 2000х1200х 12,5 мм - являє собою лист прямокутної форми, який використовується для зведення якісних міцних конструкцій в приміщеннях різного призначення.  Між двома шарами картону - шар пресованого гіпсу марки Г4 з додаванням протигрибкових і гідрофобних компонентів.  По краях верхні шари дуже щільного паперу, виконують армирующие функції і з'єднані один з одним (зафальцовані) для більшого захисту гіпсу від попадання вологи.  Завдяки подібній технології, ні гіпс, ні картон не можуть постраждати від надмірної вологості.

 Щоб запобігти випаданню гіпсової прошарку при розрізанні, в гіпсову суміш для виробництва вологостійкого ГКЛ Кнауф 12,5 додають клейкі речовини, яке істотно збільшує адгезію гіпсу до верхніх листів картону.

 Пресована папір, що використовується при виготовленні цього будматеріалу - це прекрасна основа під шпалери, фарбу, штукатурку або шпаклівку.

 Незважаючи на те що ГКЛ 12,5 компанії Кнауф вологостійкий, зловживати цією перевагою не варто.  Виробники рекомендують зберігати листи в горизонтальному положенні, в сухих приміщеннях з нормальними показниками вологості повітря.

 Оскільки на поверхні готових ГКЛВ фірми Knauf нерідко зустрічаються дефекти, то виробники цієї продукції ділять її на дві групи: А і Б. "А" - для облицювальних виробів, "Б" - дешевший варіант, який можна використовувати для прихованих робіт.

 Де застосовується?

 Вологостійкий гіпсокартон кнауф 12,5 мм - будматеріал, який застосовується для монтажу легких міжкімнатних перегородок.  Такий гіпсокартон використовують для облицювальних робіт, а також для облаштування підвісної стелі.  ГКЛВ гіпсокартон фірми Knauf знайшов найширше застосування в будівництві і обробці житлових, а також виробничих і господарських приміщень.

 Структура ГКЛВ Кнауф продумана таким чином, щоб захистити результати роботи майстрів від зайвої вологи.  Використаний ГКЛВ knauf може бути у ванній кімнаті, на веранді, в кухні.  Звичайний гіпсокартон в таких приміщеннях не можна монтувати, адже тоді є ризик намокання матеріалу, в результаті, через деякий час доведеться все переробляти.

 Ціна вологостійкого гіпсокартону кнауф 12,5 мм не така висока, з урахуванням того, що він ідеально підходить для використання в житлових приміщеннях.  Це екологічно чистий матеріал, з високим рівнем повітрообміну.

 Де купити вологостійкий гіпсокартон Кнауф товщиною 12,5 мм?

 Наш інтернет-магазин спеціалізується на реалізації вологостійкого гіпсокартону Кнауф товщиною 12,5 мм.  Тут ви можете не тільки оформити замовлення на покупку вологостійкого гіпсокартону Кнауф розмірами 2000х1200х12,5 мм, але і дізнатися всю цікаву для вас інформацію про товар.  Замовте ГКЛВ фірми Knauf у нас і ми гарантовано доставимо його вам в будь-який час доби по всій території Москви і області.  У вкладці "Доставка і розвантаження" ви знайдете всю інформацію з даної послуги.

влагостойкий гіпсокартон, гіпсокартонні плити

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.