0
0
0

Гіпсокартон Кнауф арочний 6,5 мм, 1,2*3м

Відгуки:
(0)
  • Виробники Knauf
  • Артикул: 12007
  • Наявність: Є в наявності
252.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Арочний гіпсокартон Кнауф застосовується в будівництві і обробці для створення арок.  Його переваги - висока гнучкість і простота монтажу.  Надавати матеріалу необхідну форму можна без додаткових дій.  Листи легко монтуються на металевий профіль складної форми, що дозволяє створювати складні отвори на будь-який смак.

 Вам доводилося мучитися з арочним гіпсокартоном, роблячи з нього неправильні форми для різних поверхонь?  Тепер для вигнутих конструкцій, арок і фальш-стель різної еліпсоподібної форми є більш досконалий для цього матеріал, що володіє унікальними властивостями.  Називається він - Кнауф (Knauf).  Це гнучкий матеріал, який виробляється зі звичайної гіпсової маси, армується з боків не стандартної пресованої папером, а стекловолоконной фіброю.

 Гнучкий гіпсокартон використовують для швидкого і зручного монтажу криволінійних поверхонь на стінах і стелях.  Він відмінно підходить для завершення колон, арок і завершального дизайну складних багатоярусних поверхонь.

 За рахунок дуже високих вогнестійких властивостей арочний гіпсокартон Knauf, розміри якого 1200х3000х6 мм, абсолютно пожежобезпечний листи цього гіпсового скловолокна застосовують для підвищення пожежної безпеки при обробці камінів і димоходів.

 Незважаючи на більш високу ціну за лист, в порівнянні зі стандартним гіпсокартоном, використовувати його для створення або обробки округлих форм або нерівних поверхонь краще.  З цим матеріалом облицювання арок, колон і інших складних заокруглених поверхонь займе мінімум часу і не принесе незручностей.  Використовуючи звичайний тип при створенні округлих форм, є великий шанс зламати лист при згинанні, і тоді ні про яку економію не може бути й мови.

 Розглянуті властивості зумовили область застосування арочного гіпсокартону.  Так, найкраще він підходить при створенні складних конструкцій, що містять фрагменти великої кривизни, наприклад, арок і куполів, багаторівневі стелі з хвилеподібними елементами, фальшсіни і перегородки з невеликим радіусом заокруглення, колони і т.д.

 Наша компанія працює на пряму з заводом виробником арочного гіпсокартону Кнауф. Придбати плити можна в нашому інтернет магазині ТОННА. 

гіпсокартон арочний

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.