" /> Гідроізоляція Ceresit CR 66 двокомпонентна 17,5 кг/5л.
0
0
0

Еластична гідроізоляція Ceresit CR 66 двокомпонентна 17,5 кг/5л.

Відгуки:
(0)
  • Виробники Ceresit
  • Артикул: 14005
  • Наявність: Є в наявності
1 280.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Ceresit
Країна виробник: Україна
Витрата на кв.м.: 3-5 кг
Вага: 17,5 кг/5 л.
Кількість компанентів: Двокомпонентна

Ceresit CR-66 17,5 кг/5л.

Гідроізоляція Ceresit CR-66 - це суміш, призначена для ізоляції від вологи різних об'єктів.  Цей матеріал відмінно підходить для обробки цоколів і підвалів, а також основ будівель.  При цьому матеріал також широко використовується для ізоляції балконів, басейнів та інших об'єктів.

Переваги:

  •  Суміш Ceresit CR-66 відрізняється морозостійкістю і паропроникністю.
  •  При цьому, матеріал стійкий до корозії, за рахунок спеціальних полімерних добавок.  Це робить матеріал привабливим як для внутрішньої, так і зовнішньої обробки, що значно розширює спектр її застосування.
  •  Після нанесення не дає усадки, що позитивно відбивається на якості обробки.  Також можна відзначити безпеку розчину, за рахунок використання в рецепті натуральних і екологічно чистих компонентів.


 Інструкція по приготуванню:

 Для того, щоб отримати готовий матеріал, потрібно суху суміш додати в еластіфікатор, перемішуючи їх в ємності до утворення однорідної маси.  Після повного розчинення необхідно почекати 5-10 хвилин і ще раз перемішати.  Найпростіше замішувати розчин за допомогою міксера або дриля зі швидкістю від 500 до 800 оборотів в хвилину.  Необхідно враховувати, що з моменту замішування розчину до закінчення робіт повинно пройти не більше однієї години, щоб уникнути втрати адгезивних властивостей і затвердіння.


 Підготовка до роботи і процес нанесення:

 Перед тим, як почати нанесення гідроізоляції, необхідно ретельно підготувати підставу.  Для цього потрібно повністю вирівняти поверхню, закривши щілини, вибоїни і відколи цементним розчином, стартовою штукатуркою або спеціальною сумішшю Ceresit.  При необхідності, перед початком робіт необхідно видалити всі покриття і шари з низькою міцністю.  У тому випадку, якщо покриття неоднорідне, варто повністю обштукатурити поверхню.

 Після висихання штукатурки, потрібно ретельно прогрунтувати поверхню, для поліпшення зчеплення ізолюючого шару з поверхнею.  Потім, перед самим нанесенням матеріалу, основу слід рівномірно зволожити згідно з інструкцією.

 Еластична суміш наноситься в 3 шари, кожен перпендикулярно попередньому, з очікуванням 3-3,5 годин після кожного етапу обробки.  Під час роботи потрібно простежити, щоб наступний шар укладався на підсохнуло, але ще не повністю затверділе основу.

 Після завершення обробки варто дати покриттю висохнути не менш 3 доби перед початком наступних етапів робіт.

 Після того, як гідроізоляція була нанесена, об'єкт буде готовий до експлуатації не раніше, ніж через 6-7 доби.

 Потрібно також врахувати, що проводити роботи рекомендується при температурі навколишнього повітря від +5 до +25 градусів за Цельсієм, при вологості до 50%.

 Середня витрата матеріалу становить приблизно 3-5 кг на квадратний метр.

гідроізоляція

Характеристики
Характеристики
Виробник Ceresit
Країна виробник Україна
Витрата на кв.м. 3-5 кг
Вага 17,5 кг/5 л.
Кількість компанентів Двокомпонентна
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.