" /> Купити фасадну штукатурку
0
0
0

Фасадна штукатурка

Декоративний шар зовнішньої теплоізоляції - це не тільки спосіб прикрасити свій будинок, зробити його фактуру цікавою, а колір привабливим.  На оздоблювальний шар покладено куди більша відповідальність.  Дізнайтеся прямо зараз, в чому секрет успіху термоізоляції будинку, і яку роль в цьому відіграє фасадна штукатурка!

Яка буває фасадна штукатурка?

Для виробництва оздоблювальних складів, застосовуваних зовні будівлі використовуються тільки компоненти здатні протистояти атмосферних впливів і механічних впливів. Класифікація сумішей проводиться за їх в'яжучому складу.

Цементна фасадна штукатурка для зовнішніх робіт. Тут все просто, в основі розчину традиційний цемент. Але саме цей матеріал зарекомендував себе відмінним чином при виконанні робіт по оформленню поверхонь зовні будинку. Він також еластичний клей для теплоізоляції, але за допомогою розчину створюють спеціальну фактуру.

Акрилова декоративна фасадна штукатурка складається з акрилових смол з додаванням наповнювачів. Водна дисперсія полімерів поставляється в готовому до використання вигляді. Деякі різновиди суміші допускають фарбування в масі, а після висихання колір зберігається довгий час навіть під впливом ультрафіолету.


  • Силіконова зовнішня фасадна штукатурка фактурна являє собою водний розчин силіконів з додаванням наповнювачів і фарбувальних пігментів.
  • Силікатні суміші – по суті, це рідке скло з модифікуючими компонентами. Склад поставляється або у вигляді сухої суміші, або у вигляді готової пасти.
  • Існують суміші з комбінованим складом. Приміром, силіконово-акрилові розчини. Такі матеріали відмінно доповнюють кращі властивості один одного. Також оздоблювальні розчини відрізняються за розміром наповнювача. Цей показник визначає товщину нанесення і фактурні особливості готового покриття.


Всі склади розрізняються і мають свої особливості: одні високоміцні, а інші здатні протистояти тріщин. Давайте проведемо порівняння, і визначимо, яка фасадна штукатурка Ceresit підходить Вашому проекту найкраще.


ТОП 5 властивостей обробки!

  • Міцність. Цементна штукатурка фасадна по утеплювачу як армуючий шар і як декоративний, набирає свою міцність згодом. Проте готове покриття слабо протистоїть вібраційних навантажень, тому не застосовуються для обробки будівель поблизу доріг. Полімерні склади утворюють плівку на поверхні, стійкий до розтріскування.
  • Паропроникність. Мінеральні сполуки відмінно відводять пари від огороджувальних конструкцій. Акрилова фасадна штукатурка для зовнішніх робіт поступається сумішей на основі цементу. Розчини на калійному склі теж добре відводять зайву вологу.
  • Ціна. Силікатні декоративні штукатурні склади належать до середньої цінової категорії, силіконові розчини найдорожчі, а ось мінеральні обійдуться дешевше.
  • Водостійкість. Всі розчини після застигання утворюють водозахисний покрив, і відмінно протистоять забруднень. Їх також можна промити водою. Деяким складам характерно водопоглинання, з-за чого обробка може отримати додаткову вагу. Для продуктів бренду Церезіт цей показник не перевищує 0,04 кг/м2 ⋅ч0,5.
  • Стійкість до замерзання. Морозостійка фасадна штукатурка легко переносить температурні коливання з частим переходом значень через 0 градусів. Технічні характеристики розчинів кажуть, що вони здатні витримати не менше 100 циклів заморожування і відтавання.


Додатковий і приємний бонус це звукоізоляційні і теплоізоляційні властивості покриття. Тобто матеріал обробки відмінно працює в системі зовнішнього утеплення, посилюючи його властивості і характеристики.

На нашому сайті представлений великий вибір будматеріалів Церезіт, серед яких оздоблювальні декоративні суміші користуються великим попитом. Пропонуємо Вам свій огляд лідерів продажів цього місяця.

Якщо Вам подобається ефект короїд, продукт Ceresit CT 175 на основі силікатів і акриловий СТ 64 стануть гарним варіантом обробки. Обидва матеріали залишаються лідерами продажів через своїх високих експлуатаційних характеристик. 

Акрилова Церезіт СТ 60 декоративна фасадна штукатурка, витрата якої залежить від розмірів зерна, і коливається від 2,6 до 4,0 кг/м2. Це потрібно враховувати при виборі фактурності готового покриття. Силіконова суміш СТ 74 в два рази дорожче, але в мінімальному розмірі фракції наповнювача має меншу витрату.

Декоративна обробка шуба, ціна якої приваблює навіть великих забудовників, має маркування СТ 137.Вона підійде любителям об'ємної фактури.  Розчин на цементному в'язкому з полімерними модифікаторами доступний також в зимовій модифікації, яку можна застосовувати при температурах від 0 градусів.

Купити декоративну фасадну штукатурку в інтернет магазині ТОННА