" /> Штукатурка мінеральна декоративна «Камінцева» Wallmix MK7 купити в Києві з доставкою.
0
0
0

Штукатурка мінеральна декоративна «Камінцева» Wallmix MK7, 25 кг

Відгуки:
(0)
  • Виробники Wallmix
  • Артикул: 0146142269
  • Наявність: Є в наявності
410.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Застосування. Штукатурка Wallmix МК7 призначена для декоративного оздоблення всередині і зовні будівель бетонних, оштукатурених, гіпсокартонних та інших мінеральних основ, а також застосування при улаштуванні систем теплоізоляції фасадів з метою отримання різноманітних “камінцевих” фактур. Передбачає подальше фарбування акриловими, силікатними, силіконовими та іншими фарбами як на водній основі, так і на основі органічних розчинників.

Склад. Суміш цементу з мінеральними заповнювачами та модифікуючими добавками. Підготовка основи. Проводиться відповідно вимогам ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути сухою, міцною й очищенною від пилу, бруду, олії, жирів, воску і залишків фарби. Неміцні шари потрібно видалити. Вибоїни, відколи, тріщини необхідно закрити ремонтною сумішшю. Сильновсмоктуючі основи перед виконанням робіт необхідно обробити грунтовкою Wallmix Universal чи Wallmix Interior і витримати 4 години. Слабко вбираючі та гіпсовміщуючі поверхні, а також армуючий шар в системі теплоізоляції фасадів,обробити ґрунтовкою Wallmix Кварц-грунт (або WALLMIX Кварц-грунт силіконовий під силіконові штукатурки)і витримують від 4 до 6 годин. Приготування розчинової суміші. Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 0,20-0,23 л на 1 кг суміші (5,0-5,75л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати мішалкою або низькообертовим дрилем з насадкою до однорідної консистенції без грудок і згустків, після чого витримати 5 хвилин і знову перемішати. Розчинова суміш зберігає свої споживчі властивості протягом 1 години. Увага! Забороняється додавати до суміші інші компоненти. Виконання робіт. При виконанні робіт необхідно дотримуватись вимог діючої нормативної документації. Розчинову суміш нанести на основу товщиною 3–5 мм та сформувати шар штукатурки відповідно до розміру зерна. При цьому інструмент необхідно тримати під кутом 50° до оброблюваної поверхні, знімаючи зайву розчинову суміш. В момент початкового тужавлення необхідно за допомогою чистої пластикової терки почати формування фактури. Залежно від часу витримки штукатурки, інтенсивності та напряму руху терки можна отримати різноманітні «камінцеві» фактури. При нормальних кліматичних умовах (температура +20°C і відносна вологість повітря 60%) час твердіння розчину складає, приблизно 24 години. Увага! Роботи слід виконувати при температурі від +5 оС до +30оС. Найбільш ефективний результат досягається при температурі +20 оС та відносній вологості 60%. При виконанні робіт фасад необхідно захищати від потрапляння прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості (дощу, туману тощо) не менше 24 годин. Витрати. Витрата суміші складає: ~2,3 кг/м² при розмірі зерна 1,5 мм; ~3,2 кг/м² при розмірі зерна 2,0 мм. Правила безпеки. Суміш містить цемент, що викликає лужну реакцію в момент гідратації, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У випадку попадання розчинової суміші в очі, слід негайно промити їх проточною водою і звернутися до лікаря. Зберігання. Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному упакуванні в сухому приміщенні, на піддонах. Термін зберігання 12 місяців з дня виготовлення, зазначеного на упаковці. Пошкоджені мішки використати в першу чергу. Упаковка. Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром по 25кг.

Увага! Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також його застосування в інших цілях і умовах, непередбачених цiм технічним описом. Технічні характеристики. Пропорція суміщі 0,18-0,20 л води/кг Розмір зерна 1,5 мм, 2,0 мм Витрата суміші на 1 мм суцільного шару ~2,3 кг/м2, ~3,2 кг/м2 Час придатності розчину для використання 1 година Нанесення фарби на водній основі  min через 3 доби Нанесення фарби на органічних розчинниках min через 7 діб Міцність зчеплення з основою min 0,3 МПа Паропроникність min 0,05 мг/(м∙год∙Па) Морозостійкість min 75 циклів Температура основи від +5 °C до +30 °С Температура експлуатації від -30 °C до +40 °С У зв’язку з постійною оптимізацією властивостей суміші, просимо звертатися до технічного опису на сайті виробника. З моменту появи останньої версії технічного опису всі попередні стають недійсними. ЗБЕРІГАТИ В СУХОМУ МІСЦІ! 

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.