0
0
0

Стрічка з металевим вкладишем Semin Bande Armee, 30м.п.

Відгуки:
(0)
  • Виробники Semin
  • Артикул: 0809
  • Наявність: Є в наявності
300.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Semin
Країна виробник: Франція
Фасування: Коробка паперова

Армована стрічка з металевим вкладишем Bande Armee Semin (Бенд Армі Семін), 30м.п.купити в Києві в інтернет-магазині ТОННА


Стрічка Bande Armee з металевим вкладишем з паперового матеріалу, призначена для армування кутів. Спеціальна стрічка, допоможе Вам вирівняти кути у звичайному приміщенні, або кути гіпсокартонних конструкцій не залежно від того який кут в конструкції: прямий, тупий, гострий, внутрішній або зовнішній.

 Технічний опис:

Стрічка на паперовій з металевим вкладишем, потрібна для того, щоб сформувати геометрично правильні кутові конструкції. Використовуючи металізовану стрічку Ви значно помітно зменшить час роботи і її якість, кути стають більш укріплені. Стрічка не просто армує поверхню захищаючи від тріщини, але і зменшує великою мірою ймовірність появи сколів при механічних впливах. Рулон 30м/п дозволяє вирівняти кут не розрізаючи стрічку, тим самим Ви не робите стики в стрічці і кут більш рівний без шва. Band Armee так само дозволяє легко і просто обробити криволінійні поверхні арки, криволінійні конструкції з гіпсокартону.

Стрічка упакована в зручну коробку з допомогою якої можна не просто легко зберігати стрічку, але і зручно нею користуватися. У коробці є проріз через яку можна вивести стрічку і як наслідок зручно її розмотувати рулон не мажеться і не деформується. Так само є вікно, яке допоможе контролювати залишок стрічки.

Армуюча стрічка паперова відмінно підходить як для зовнішніх так і для формування внутрішніх кутів.

 Переваги стрічки:

  • паперова стрічка Семін не розмокає, як наслідок не тягнеться і відмінно формує кути гіпсокартону різної складності;
  • армуюча стрічка Семін імпортований товар. Відповідає всім вимогам відмінної якості відомого Французького бренду Semin;
  • стрічка паперова армуюча Band Armee найчастіше використовують для формування кутів гіпсокартонних конструкцій;
  • армуюча стрічка Бенд Армі зручна у використанні, так як у коробці є спеціальний отвір, через яку можна розмотувати стрічку.
  • якість металу використовуваного в цій армуючої стрічці однозначно товщі і щільніше порівняно з іншими подібними стрічками представленими на ринку.

Армованастрічказметалевимвкладишем

Характеристики
Характеристики
Виробник Semin
Країна виробник Франція
Фасування Коробка паперова
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.